„Videoblog” – spektakl teatralno-kabaretowy w wyk. Łukasza Szymanka. Zaprasza Teatr S.A.N.

termin: 1 lipca, godz.19:00 (bilety 10 zł)

Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego, bilety w cenie 10 zł do nabycia w sklepie muzycznym „Musicland” i na godzinę przed spektaklem na Zamku Kazimierzowskim. Organizator: Teatr S.A.N. w Przemyślu oraz Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK.

 „Videoblog” – Premiera odbyła się 3 kwietnia w Lublinie.
Moda na videoblogi rozrasta się jak grzyby po deszczu. Każdy kto ma coś do powiedzenia, a przeważnie nie ma, włącza swój komputer i rozpoczyna nagrywanie. Potem mówi o wszystkim czyli najczęściej o niczym. Zatem czy najnowszy program Łukasza „Szampanka” Szymanka jest o niczym? Nie, absolutnie! To jest program o bólu istnienia, o przewadze młodości nad dojrzałością, o wszechwiedzy… przynajmniej tak myśli główny bohater Paweł, z wykształcenia politolog, który mieszka z rodzicami, bezrobotny, czasami dorabia u wujka. Wie, że może zmienić świat, ale mu się na razie nie chce.
„Videoblog” napisał i wyreżyserował Marcin Wąsowski z kabaretu Świerszczychrząszcz. To drugi program, po „Spotkaniu z Aktorem”, który stworzył dla Łukasza Szymanka.
vb_(800_x_750)
Łukasz Szymanek – pseudonim: Szampanek. Aktor. Kabareciarz. Absolwent krakowskiej szkoły aktorskiej Lart Studio (2006). Debiutował w Teatrze im. Słowackiego w Krakowie (2006). W latach 2006-2009 występował w Kabarecie Czesuaf (wygrane na najważniejszych festiwalach kabaretowych w Polsce (PAKA) oraz liczne realizacje telewizyjne – TVP, TVN, Comedy Central). W latach 2008 – 2013 Teatr Kameralny w Lublinie. Od 2013 współpracuje z Teatrem Ziemi Chełmskiej. Udział w serialach i filmach (m.in. Barwy szczęścia, Uniejów Europejski, Generał, Wyłączność). Od 2010 roku występuje solo (programy kabaretowe – „Spotkanie z Aktorem”, „Zawodowo”). W latach 2014-15 prowadził audycję „Rozrywka po lubelsku” w Radiu Freee, a od roku 2015 występuje w grupie
improwizacyjnej Poławiacze Pereł Improv Teatr.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s